Знання

5 міфів, які заважають вам зайнятися улюбленою справою

Улюбленна справа

Змінити сферу діяльності нелегко. Ми боїмося, що у нас не вийде, що вже занадто пізно, що зобов’язання не дадуть нам розкрити свій потенціал. Пора позбутися від цих міфів.

1. Мені доведеться все робити поодинці

Біографії великих людей зазвичай описують, як одна людина підпорядковує собі світ і обходить непереборні перешкоди. В реальності все не так. Ніякі зміни в житті не відбуваються без підтримки.

Природно, страшно залишитися одному без будь-якого керівництва і допомоги. Але ж у вас є друзі, родичі, колеги, однодумці — напевно знайдеться хтось, хто вас підтримає.

2. Якщо з самого початку щось не ладиться, значить, цьому не судилося бути

Ми помічаємо більше недоліків у своїй роботі, коли вона для нас дуже важлива. Зазвичай ми вивчаємо цікавлячу нас сферу і уявляємо, як повинна виглядати хороша робота. Ми порівнюємо з цим зразком свої успіхи і розчаровуємося в собі, якщо не відповідаємо поставленій планці. Але це просто неможливо через два дні, а іноді і через два роки. Рухайтеся маленькими кроками і не чекайте, що у вас все буде виходити відразу ж.

Читайте також:  18 простих способів як знайти роботу мрії прямо зараз

3. Все буде не так, як я уявляв

Коли ми займаємося тим, що для нас важливо, наше бачення життя і своїх цілей змінюється разом з нами. Тому нове життя часто не відповідає старим очікуванням. Не лякайтеся цього. Ви все одно отримали нові навички і наблизилися до заповітної мети.

4. Я занадто багато вклав у свою нинішню кар’єру

Скільки вам років? Тридцять? П’ятдесят? Вісімдесят? Успіху можна досягти в будь-якому віці. Всіх, хто прагне змінити своє життя, об’єднує одне — бажання змін і сміливість, щоб сказати рутині «досить».

5. Я не зможу підтримувати той рівень життя

Зазвичай ми уявляємо своє нове майбутнє повністю ідентичним справжньому, тільки з меншою зарплатою. Але коли ви будете займатися улюбленою справою, все зміниться. Ви будете почувати себе щасливим з понеділка по п’ятницю. У вас з’являться нові знайомі і однодумці. Вам вже не потрібно буде витрачати гроші на те, щоб просто зняти стрес.

Читайте також:  Як підготувати авто до зими: необхідний мінімум і ціни

Залишити коментар