Технології

Дослідники підрахували «пробіг» пальця по смартфону за рік

Смартфон

Дослідники маркетингового агентства Ilk представили цікаві факти про використання смартфонів. Як виявилося, за рік великий палець людини долає по екрану відстань в кілька десятків кілометрів. Фахівці також розповіли, чим загрожує часте використання гаджета.

Згідно з наданими даними, люди не просто багато часу проводять в смартфоні, але і завдають своєму здоров’ю непоправної шкоди. При цьому проблема стосується не тільки погіршення зору і формування залежності від гаджетів, а й фізіології.

Читайте також:  Слух: нові iPhone будуть найдорожчими в історії компанії

Як з’ясувалося, в ході відвідування соціальних мереж людина витрачає близько 49 хвилин на прокрутку стрічки новин, а її великий палець проходить 42 кілометри на рік по крихітному дисплею діагоналлю 6-7 дюймів.

«Ми хотіли проілюструвати, наскільки велику роль відіграють соціальні мережі в нашому житті, будь то джерело розваг, доступ до важливої інформації або підтримання зв’язку з сім’єю і друзями», — пояснюють мету дослідження представники Ilk.

На думку вчених, надмірне навантаження може привести до судом, розвитку артриту і появи тунельного синдрому. Любителям соціальних мереж медики радять міняти пальці: це не зробить руки здоровими, але точно знизить навантаження на окремі фаланги.

Читайте також:  Нові Tesla Model S і Model X отримали відеокарти AMD

В якості візуалізації того, з чим стикається великий палець, була створена гра Thumb Run. Вона доступна на смартфонах і доводить, що 42 кілометри — це дуже велика відстань навіть для найбільшого пальця.