Технології

Найперший Apple Store відтворили в доповненій реальності

Apple Store

19 травня 2001 року відбулося відкриття перших роздрібних магазинів Apple. На честь 20-річчя кожен бажаючий може здійснити віртуальний тур по точно відтвореному закладу, щоб перейнятися відчуттям того часу і подивитися, якими були знамениті Apple Store на зорі існування.

Перші роздрібні магазини відкрилися в Тайсонс Корнер, Вірджинія і Глендейл, Каліфорнія. Незадовго до цього Стів Джобс записав відеотур по першому Apple Store. Модель доповненої реальності стала ретельною реконструкцією оригінального майданчика, в якому точно передані всі деталі інтер’єру і навіть забарвлення комп’ютерів Mac.

Читайте також:  Передова технологія нічного бачення в дії [ВІДЕО]

Apple Store

Перші Apple Store були розділені на вісім окремих секцій, таких як «музика», «фільми», «діти», «будинок» та інші. Кожна з них була відокремлена один від одного скляними перегородками в тонку смужку, що нагадують оригінальний інтерфейс Aqua в Mac OS X.

Apple Store

Замість великих дерев’яних вітрин і кам’яних підлог комп’ютери були виставлені на білих столах з коріану у формі квасолі. Відвідувачам було доступно більше трьохсот програм для роботи з операційною системою, а також безліч обладнання від сторонніх виробників. У великому залі проводилися семінари, демонстрації ПЗ та інші заходи.

Прогулятися по першому Apple Store через доповнену реальність можуть власники iPhone і iPad з чіпом A12 і новіше. Для цього потрібно завантажити спеціальний файл розміром 17 МБ.