Авто

Nissan змушував стажиста стояти в пробках для випробувань автопілота

Nissan

Японська компанія Nissan використовувала одного зі своїх стажерів в якості інструменту для модернізації фірмового комплексу водійських асистентів ProPilot.

У 2018 році Тайлер Шимковскі був прийнятий на роботу в американський підрозділ Nissan на посаду інженера-стажиста. Його посадили за кермо автомобіля, оснащеного фірмовою системою напівавтономного водіння ProPilot з бета-версією програмного забезпечення.

На автомагістралі система працювала без збоїв, тому завдання стажера полягала в тому, щоб протестувати ніссанівський автопілот в умовах щільного міського трафіку.

Читайте також:  Бос Rolls-Royce підтвердив ім'я першого електромобіля марки

Справа в тому, що покупці Nissan скаржилися на алгоритм роботи ProPilot — система здатна утримувати автомобіль в нерухомому стані протягом лише трьох секунд перед тим, як відключитися, після чого водієві потрібно натиснути на педаль газу для того, щоб вона знову включилася.

В умовах заторів це виявилося незручним, тому водії часто просили Nissan збільшити інтервал роботи системи. Японці вирішили провести випробування, щоб досвідченим шляхом визначити, як довго автомобіль може залишатися нерухомим і потім рушити з максимальною плавністю.

Для цього Шимковскі відправили стояти в пробках в американських мегаполісах-Балтіморі, Вашингтоні, Детройті, Лос-Анджелесі, Піттсбурзі і Сан-Франциско.

Читайте також:  Chevrolet Corvette будуть фарбувати в три нових відтінки

Він простояв в 64 пробках і витратив кілька сотень годин на очікування пробок. В результаті ProPilot був доопрацьований-тепер автопілот відключається тільки через 30 секунд бездіяльності, а Шимковскі став штатним інженером Nissan.