Авто

Покупці Ford Mustang стають старше останні десять років

Ford Mustang Shelby GT350

Протягом останніх десяти років середній вік покупців культового спорткара Ford Mustang продовжує зростати, проте виробник не бачить в цьому абсолютно нічого поганого.

Як розповів в інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks менеджер з маркетингу проекту Mustang Джим Оуенс, поні-кар поточного покоління виявився привабливим для покупців ще більш старшого віку, ніж його попередники, хоча ця тенденція триває вже як мінімум десять років.

Читайте також:  Електричний ретробайк ручного складання зі знімною АКБ коштує $6600

Покупці “Мустанга” старіють, але Ford не бачить в цьому ніяких проблем — за словами Оуенса, культовий спорткар являє собою певний життєвий етап.

Він зазначає, що спорткари цікаві насамперед молодим людям, оскільки з віком у людей змінюються пріоритети на користь практичності та економічності. «У житті бувають етапи, коли Mustang просто не так зручний для вас», — запевняє Оуенс.

Збільшення середнього віку власників “Мустанга” представник Ford пов’язує з ностальгією по 1960-му і зазначає, що електричний кросовер Mach-E якраз адресований тим покупцям, для яких купе одного разу стає незручним.

За результатами продажів за минулий рік американський поні-кар став найпопулярнішим у світі спорткаром другий рік поспіль і найбільш продаваним купе шостий рік поспіль.

Читайте також:  Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

У минулому році Ford реалізував 80 577 “Мустангів” по всій планеті, завоювавши 15,1 відсотка світового ринку спортивних купе в порівнянні з 14,8 відсотками в 2019 році.