Авто

Наступним автомобілем Папи Римського буде американський електрокар

Fisker

Наступним автомобілем Папи Римського Франциска буде американський електрокар Fisker. Про розробку нового “папамобіля” оголосив засновник компанії Хенрік Фіскер в ході візиту до Ватикану. Понтифік отримає один з перших серійних екземплярів кросовера Ocean, а передача електрокара Його Святості відбудеться восени 2022-го.

Електромобіль Fisker Ocean стане першим електромобілем в гаражі Папи Римського Франциска. Для потреб понтифіка кросовер модернізують: щоб глава Католицької церкви міг вітати паству стоячи, салон перекомпонують, а висоту даху збільшать за рахунок спеціального скляного купола.

Папа Римський

Показ рендера нового автомобіля Папі Римському Франциску

Поки в Fisker поділилися зробленими на швидку руку рендерами “папамобіля”, і робота дизайнерів в графічному редакторі не витримує ніякої критики. Втім, у Fisker є достатньо часу, щоб електромобіль для понтифіка вийшов більш витонченим, адже початок серійного виробництва заплановано на листопад 2022 року.

Читайте також:  Ford збирає більше електричних Mustang, ніж звичайних

Хенрік Фіскер розповів, що електрокар для Папи Франциска відзначиться особливим інтер’єром: салон буде оброблений екологічно чистими матеріалами; наприклад, килимки зроблять з вторсировини.

Хенрік Фіскер заявив, що його надихнуло уважне ставлення Папи Франциска до навколишнього середовища. Варто відзначити, що понтифік вже півроку використовує для повсякденних поїздок водневий седан Toyota Mirai, так що у Ватикані на власному прикладі показують важливість турботи про екологію.