Авто

Ford планує показувати рекламу всередині автомобілів

Ford F - 150

Ford запатентувала нову технологію для своїх автомобілів. Замість просунутого автопілота і інших функцій, що роблять поїздку комфортніше і безпечніше, американська компанія хоче виводити на дисплеї всередині салону рекламні проспекти, повз які проїжджає водій.

Більшість сучасних автомобілів оснащені дисплеями, що дозволяють отримувати важливу інформацію без звернення до різних датчиків і систем транспортного засобу.

Новий патент Ford передбачає використання таких екранів для трансляції на них реклами. Наприклад, коли машина проїде повз рекламного щита Mcdonald’s, алгоритми розпізнавання зображень і тексту перенесуть всю інформацію на дисплей, що знаходиться в полі зору водія і пасажирів.

Читайте також:  Дві секунди до «сотні» і мультимедіа потужністю, як Playstation 5: Tesla представила найшвидший електрокар в світі

Патент

Неясно, чи планує таким чином Ford заробляти додаткові гроші на рекламі. Крім того, цікаво, чи зможуть власники авто самостійно відключити подібний контент, явно відволікаючий від дороги.

Важливо розуміти, що згідно з офіційними даними за 2018 рік, саме неуважність за кермом стала причиною 2800 смертей і 400 000 травм тільки на території США.