Авто

Porsche готує ще дві нових версії електрокара Taycan

Porsche Taycan

Крім існуючих версій електромобіля Porsche Taycan, німецький виробник розробляє ще дві нових: універсал Sport Turismo і орієнтовану на трек модифікацію GTS.

В даний час перший в історії марки Porsche автомобіль з електричною силовою установкою пропонується, крім базової версії, в модифікаціях 4S, Turbo і Turbo S.

Однак, як повідомляє видання InsideEVs, скоро модельна лінійка «Тайканів» поповниться ще двома виконаннями: GTS і Sport Turismo. Цю інформацію один із зарубіжних власників taycan побачив на сторінках внутрішнього порталу Porsche на комп’ютері одного з працівників відділу продажів місцевого дилера — локація не розкривається з метою конфіденційності.

Читайте також:  Android 12 beta 2 стала найуспішнішою тестовою збіркою в історії

Він навіть встиг сфотографувати монітор і викласти знімок на форумі власників електрокара, проте через деякий час вся інформація про це була видалена з сайту.

Індексом GTS (скорочення від Gran Turismo Sport) у Porsche традиційно позначаються орієнтовані на гоночний трек автомобілі — полегшені, з іншими настройками рульового управління і доопрацьованою підвіскою для поліпшення керованості.

Ймовірно, Taycan GTS також буде відрізнятися більш розвиненим аеродинамічним обвісом. Що стосується версії Sport Turismo, то вона, очевидно, фактично виявиться універсалом Cross Turismo із заниженою підвіскою і без “позашляхового” обважування – аналогічно однойменної модифікації моделі Panamera. Швидше за все, обидва нових «Тайкана» будуть представлені в наступному році.