Авто

Audi запропонувала користуватися навігаційною системою за передплатою

Q5

Компанія Audi оголосила на американському ринку про введення підписки на використання навігаційної системи для тих клієнтів, кому ця функція потрібна лише час від часу.

Німецький автовиробник оголосив, що відтепер клієнти марки можуть додати до штатної інформаційно-розважальної системи функцію навігації через магазин додатків myAudi Marketplace у фірмовому мобільному додатку myAudi. Підписка обійдеться в 85 доларів на місяць або 850 доларів на рік.

Послуга доступна для деяких моделей Audi-Q5, Q5 Sportback, A4 і A5 2021 року, а також для E-Tron і E-Tron Sportback. Підключення навігаційної системи до Wi-Fi можна додати ще за 49 доларів на місяць, а базовою навігацією можна користуватися за 36 доларів (2649 рублів) на місяць. Система підтримує з’єднання з вісьмома пристроями.

Читайте також:  Новий Nissan Note отримав дорогу версію Aura

За 85 доларів передплатники отримають доступ до цілого ряду функцій, включаючи супутникові карти, розпізнавання голосу і рукописне введення адреси на тачпаді. Як повідомляє видання Autoevolution, німецький автовиробник вважає, що послуга підписки відмінно підійде для тих, хто користується навігацією зрідка.

Система оптимізована для 10,1-дюймового сенсорного екрану MMI.