Авто

Cadillac пояснив, чому у Lyriq немає переднього багажника

Cadillac Lyriq

Електричний кросовер Cadillac Lyriq, на відміну від конкурентів, отримав тільки один багажний відсік — у звичному місці за пасажирськими місцями, хоча всі його суперники пропонують і передній багажник.

Cadillac презентував концептуальний електрокросовер Lyriq в серпні 2020 року. Хоча прототип виглядав досить футуристично, недавно представлена серійна версія майже нічим від нього не відрізняється – у неї більше площа скління, звичайні дзеркала замість камер і колісні диски меншого діаметру.

Читайте також:  83-річний Harley-Davidson продали в 350 разів дорожче початкової ціни

А ось переднього багажника, якого не було у концепту, не буде і у товарного кросовера. При цьому він є у Tesla Model Y, Ford Mustang Mach-E, Audi E-Tron і Jaguar I-Pace.

Як розповів в інтерв’ю виданню Cadillac Society головний інженер проекту Lyriq Джеймі Брюер, це зроблено через інший підхід до компонування електрокросовера: проектувальники вирішили віддати пріоритет задньому багажнику і зробити його самим об’ємним в класі.

Для порівняння, об’єм багажного відсіку Cadillac Lyriq становить 793 літри, Audi E-Tron — 807 літрів, Jaguar I-Pace — 716 літрів. При складеному задньому дивані розклад дійсно трохи змінюється на користь Lyriq — 1722 літрів проти 1600 літрів у E-Tron і 1444 літрів у I-Pace.

Читайте також:  Компанія Renault зупинила розробку нових дизельних моторів

Однак при цьому у конкурентів є і передній багажник — так званий frunk (скорочення від front trunk). Його обсяг у Audi становить 60 літрів, у Jaguar-27 літрів. Серійне виробництво Cadillac Lyriq стартує на початку 2022 року, але приймати замовлення почнуть в кінці нинішнього року. Вартість lyriq складе 59 990 доларів.