Авто

Tesla Roadster 2.0: редизайн та розгін до сотні за 1,1 секунди

Tesla Roadster

Компанія Tesla готує до випуску оновлену модель Roadster. Електрокар отримає не тільки змінений екстер’єр і інтер’єр, але і значні швидкісні характеристики.

За запевненням Маска, автомобіль буде розганятися з 0 до 100 кілометрів на годину всього за 1,1 секунди. Прототип автомобіля зараз виставлений в музеї Петерсена в Лос-Анджелесі.

Публікацію з цього приводу розмістили в блозі twitter-аккаунта Tesla New York. Незабаром її прокоментував Ілон Маск, заявивши, що серійна версія родстера буде краще.

Що стосується рекордної динаміки, то поруч з прототипом автомобіля зазначено, що його спеціальна версія з пакетом SpaceX буде поставлятися з ракетними двигунами.

Читайте також:  Mini запропонував незвичну опцію для своїх моделей

Раніше представники Tesla заявляли, що на розгін до 100 км/год у електрокара буде йти 1,9 секунди, а від однієї зарядки він зуміє подолати аж до 1000 кілометрів.

Пізніше Ілон Маск зазначив, що оголошені ще в 2017 році характеристики будуть доступні вже в базовій версії автомобіля. Прокачана ж модифікація буде демонструвати ще більш вражаючі показники.