Авто

Новий Toyota Land Cruiser: з’явилася інформація про платформу і коробці передач

Toyota Land Cruiser 300

Одна з найбільш очікуваних новинок 2021 року, Toyota Land Cruiser 300, в черговий раз стала жертвою витоку інформації. Цього разу Південноафриканський підрозділ марки достроково опублікував дані про перехід моделі на нову платформу, її габарити і коробку передач.

В Instagram-профілі Land.cruiser.300 з’явилися дві нові публікації. Одна з них підтверджує, що зі зміною покоління Toyota Land Cruiser перебереться на архітектуру TNGA-F (на ній же побудований недавно анонсований пікап Tundra 2022 року) і отримає десятидіапазонну автоматичну коробку передач.

Читайте також:  Volkswagen потрапив під слідство через невдалий першоквітневий жарт

З Tundra позашляховик розділить і Новий турбомотор V6 об’ємом 3,5 літра, що розвиває 415 кінських сил, який покликаний витіснити з гами застарілий 5,7-літровий V8. Альтернативою йому стане дизель V6 об’ємом 3,3 літра з віддачею 309 (+41 сила щодо актуального дизельного агрегату).

У числі інших змін, які відбудуться з Toyota Land Cruiser — позашляховик стане легше за рахунок використання алюмінію при виготовленні даху, а обсяг його паливного бака зменшиться на 15 літрів.

Довжина нового Land Cruiser складе 4965 міліметрів у GR Sport і 4985 міліметрів у виконання ZX. Висота позашляховика дорівнює 1945 міліметрів (+35 міліметрів щодо попередника), а ширина — 1990 міліметрів. Відстань між осями не змінилося і складе 2850 міліметрів. Дорожній просвіт також залишився колишнім і дорівнює 230 міліметрів.

Джерело: Land.cruiser.300 / Instagram