Технології

Названий серйозний недолік нового iPad c дисплеєм mini-LED

iPad

Новий планшет Apple оснащений матрицею mini-LED з високою яскравістю і контрастністю — але, як виявилося, у цієї технології є і свої «підводні камені».

Один з них виявив журналіст The Verge під час огляду пристрою, який проявив себе не кращим чином при повсякденному використанні.

mini-LED

«У мене була одна дивна помилка. Переводячи додаток Kindle або Apple Books в темний режим і читаючи книги в темряві, я помітив дивну сіру серпанок навколо всіх текстових блоків. Це більше схоже на те, що локальні алгоритми затемнення трохи заплуталися”, – зазначив автор рецензії.

Читайте також:  Інсайдер показав, яким буде дизайн Android 12 [ВІДЕО]

Матриця нового iPad Pro має пікову яскравість 1600 ніт, підтримує стандарт HDR і добре відображає навіть дрібні деталі зображення. Проте при читанні тексту на темному тлі навколо нього з’являються характерні засвіти, незважаючи на наявність функції локального затемнення.

На думку журналіста, Apple, можливо, виправить цю проблему з оновленням прошивки, запрограмувавши світлодіоди так, щоб під час активації темного режиму вони загорялися саме там, де повинні.

Джерело: mydrivers