Авто

Hyundai Santa Fe нового покоління з’явиться раніше терміну

Hyundai Santa Fe

Компанія Hyundai має намір представити Santa Fe нового, п’ятого покоління вже в середині 2022 року, тобто на півроку раніше терміну.

Видання The Korean Car Blog припускає, що поспіх пов’язаний з низькими продажами актуального Santa Fe в порівнянні з іншими моделями марки і конкурентами.

Нова генерація Santa Fe, яку спочатку чекали не раніше початку 2023 року, вже знаходиться в розробці, повідомляють інсайдери. При цьому актуальна версія моделі з’явилася на ринку тільки на початку 2020 року: тоді кросовер отримав переглянуту зовнішність в стилі актуальною Sonata, підріс в габаритах і обзавівся новим 2,5-літровим бензиновим мотором Smartstream, що розвиває 180 кінських сил.

Читайте також:  Mercedes-Benz назвав ціни та характеристики нових версій S-Class

Однак продажі моделі не влаштовують керівництво корейської марки, з’ясував The Korean Car Blog. Так, за 2020 рік оновлений Santa Fe в цілому розійшовся в кількості 57,7 тисячі автомобілів.

Це менше результату більш дорогого Palisade (майже 64,8 тисячі примірників) і Kia Sorento (77 тисяч штук), який відібрав у Santa Fe звання кросовера номер один в Південній Кореї. У Hyundai очікують, що попит на модель впаде ще більше з виходом на ринок Kia Sportage нового покоління.

Джерело: Thekoreancarblog.com