Авто

Chery поділилася зображеннями нового кросовера X-C

Chery X-C

Компанія Chery опублікувала тизери первістка нового фірмового стилю марки, кросовера X-C. Видання Sohu.com припускає, що модель поки знаходиться в статусі передсерійного прототипу.

Очікується, що прем’єра Chery X-C відбудеться до кінця 2021 року, а в продаж на китайському ринку кросовер надійде вже в 2022 році.

Характерними особливостями нової фірмової стилістики Chery, по всі видимості, стане двоярусна головна оптика і незвичайний візерунок радіаторної решітки. Під вузькими світлодіодними ходовими вогнями розміщені блоки фар, протитуманок і поворотників.

Читайте також:  Сусіди подали в суд на власника BMW за агресивне водіння

Задні ліхтарі, згідно з загальним трендом, з’єднали світиться смугою, що простягнулася у всю ширину кузова. Крім усього перерахованого, у кросовера плаваючий дах, який увінчує спойлер.

Chery X-C

Технічні характеристики майбутньої моделі китайська марка поки не розкриває. Однак, швидше за все, новинка отримає гібридну силову установку — електрифікація модельного ряду передбачена стратегією Chery «епоха 4.0».

До моменту появи X-C на ринку в розпорядженні компанії вже буде силова установка на базі бензинового турбодвигуна 2.0 TGDI сімейства Kunpeng, доповненого електромотором на задній осі. Ця установка вже підтверджена на підзаряджається гібрида Tiggo 8 Plus PHEV, продажі якого почнуться в Китаї до кінця нинішнього року.