Технології

Microsoft «поховала» Windows 10X. Тепер офіційно

Windows 10X

Компанія підтвердила чутки про скасування випуску полегшеної версії операційної системи. За заявою софтмейкера, мова не про чергове перенесення, а про закриття проекту. Втім, частина функцій не відбулася ОС все ж знайде застосування — їх перенесуть в актуальні збірки десктопної Windows 10.

Новина про припинення розробки Windows 10x компанія опублікувала в своєму офіційному блозі, підкресливши, що час, що пішов на її створення, було витрачено не дарма. Деякі функції X-версії вже частково впроваджені в базову ОС і можуть бути корисні в інших продуктах.

“Замість того щоб вивести на ринок продукт під назвою Windows 10x в 2021 році, як спочатку планувалося, ми отримуємо вигоду з нашого досвіду і прискорюємо інтеграцію ключових базових технологій 10x в Windows і інші продукти компанії”, — заявив представник Microsoft.

Читайте також:  SSD на терабайт розміром з флешку від Longsys [ФОТО]

Деякі з особливостей скасованої ОС вже відображені в ядрі Windows в попередніх збірках. Наприклад, технологія сховища додатків була інтегрована в антивірусний пакет Microsoft Defender.

Очікується і поява поліпшених можливостей голосового введення, а також модернізованої сенсорної клавіатури зі зміненим розміром клавіш, і мультимедійними елементами — звуками, квітами і анімаціями.