Технології

Apple Watch оснастять функцією безконтактного управління

Apple watch

Нова прошивка дозволяє активно використовувати гаджет, не торкаючись його дисплея. Така функція буде корисна не тільки людям з обмеженими фізичними можливостями, а й іншим користувачам — управління смарт-годинником за допомогою жестів виручить в тих випадках, коли друга рука зайнята сумкою або іншим предметом.

Для управління пристроєм за допомогою рухів пальців програмісти Apple задіяли відразу кілька датчиків. Зв’язка гіроскопа, акселерометра і пульсометра дозволяють точно визначити, яка м’яз в області зап’ястя зараз напружена.

Читайте також:  Android Auto вперше запустили на електрокарі Tesla

Для активації AssistiveTouch власнику годин досить двічі стиснути руку в кулак. Змикаючи подушечки великого і вказівного пальця, користувач може переміщатися по елементах меню екрану, а згинання пальців застосовується для підтвердження вибору.

Apple також оголосила про запуск технічної підтримки мовою жестів, яка буде здійснюватися на офіційному сайті компанії. Користувачі з вадами слуху можуть спілкуватися зі співробітниками бренду американською та Британською англійською, а також французькою мовою вже з 20 травня на території США, Великобританії та Франції. Надалі компанія планує розширити географію країн, де буде доступна нова можливість.

Крім того, вендор має намір реалізувати функцію відстеження положення очей для iPad, яка буде представлена пізніше цього року. Оновлення торкнеться і штатний додаток VoiceOver, яке навчать читати квитанції і документи.

Читайте також:  Процесор Google для Pixel 6 Pro стане альтернативою Snapdragon 870

Апдейт, в якому буде задіяна підтримка жестів на Apple Watch, а також інші функції для iPhone і iPad, буде доступний у версіях прошивок watchOS 8 і iOS 15.