Технології

Microsoft визначилася з датою «смерті» Internet Explorer

Internet Explorer 11

Microsoft зробила офіційну заяву у власному блозі, назвавши дату припинення підтримки браузера IE. До цього дня додатком виповниться 27 років — перша версія Internet Explorer була представлена ще в далекому 1995 році.

Компанія повністю відмовляється від застарілого браузера, який отримав одинадцять номерних версій, 15 червня 2022-го. При цьому Microsoft не тільки зробить додаток недоступним для завантаження, але і прибере його зі складу деяких версій Windows 10.

“Заміною Internet Explorer в Windows 10 стає Microsoft Edge. Десктопна версія Internet Explorer 11 припиняє свою роботу і не буде підтримуватися з 15 червня 2022 року для певних версій Windows 10″, — заявив менеджер по Microsoft Edge Шон Ліндерсей.

Читайте також:  Літаючий автобус з місткістю 40 пасажирів і швидкістю 530 км / год [ВІДЕО]

Виняток компанія зробить лише для бізнес-сектора-в деяких корпоративних збірках операційної системи Internet Explorer буде доступний ще якийсь час. Втім, Microsoft вже пропонує компаніям, досі використовують» заточені ” під IE ресурси, спеціальну версію Edge, що має режим сумісності з Internet Explorer. Він буде підтримуватися аж до 2029 року.

Про відмову від Internet Explorer Microsoft вперше заявила ще в 2015-му.з тих пір компанія поступово обмежує функціональність продукту, позбавляючи його підтримки популярних функцій і сервісів. Згідно з актуальною статистикою, частка програми на ринку браузерів зараз становить близько 0,71%.