Технології

Представлений браузер Opera GX Mobile для геймерів з захистом від злому

Opera GX Mobile

Бренд Opera представив мобільний браузер, який позиціонується як перше геймерське додаток в своєму класі. Він адаптований для користувачів, які використовують смартфони не тільки для дзвінків і спілкування, але і для тривалих ігрових сесій.

Opera GX Mobile пропонує власникам гаджетів всі переваги фірмової технології навігації Fast Action Button, що використовує вібрацію і тактильний відгук. Інтерфейс при цьому ділиться на два ряди: меню, яке дозволяє шукати і відкривати або закривати вкладки (нижній ряд), і панель вкладок (верхній ряд). FAB завжди знаходиться в зоні досяжності великого пальця.

Читайте також:  Трекер Apple AirTag виявився неефективним у високих будівлях

За допомогою функції Flow можна синхронізувати мобільний і десктопний браузери за допомогою QR-коду, а також відправляти файли, посилання, YouTube-відео, фотографії і замітки між ними. Ще одна особливість програми під назвою GX Corner-це індивідуальний простір на домашньому екрані з останніми новинами зі світу геймінгу, вигідними пропозиціями і календарем виходу нових ігор. Opera GX Mobile також пропонує оригінальний дизайн інтерфейсу з чотирма колірними схемами: GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze і White Wolf.

Крім того, браузер отримав вбудований блокувальник реклами і спливаючих діалогових вікон з настройками файлів cookie, які заважають веб-серфінгу. Заодно користувачі браузера, як стверджують розробники, отримують захист від злому хакерами, які мають намір добувати криптовалюта на чужих пристроях.

Читайте також:  Користувачі розкритикували нові iMac за «криву» збірку [ВІДЕО]

Бета-версія браузера Opera GX Mobile вже доступна для платформ Android і iOS. Публічний реліз програми відбудеться через кілька тижнів.