Авто

Hyundai Santa Fe нового покоління з’явиться раніше терміну

Оновлений Hyundai Santa Fe

Компанія Hyundai має намір представити Santa Fe нового, п’ятого покоління вже в середині 2022 року, тобто на півроку раніше терміну.

Видання The Korean Car Blog припускає, що поспіх пов’язаний з низькими продажами актуального Santa Fe в порівнянні з іншими моделями марки і конкурентами.

Нова генерація Santa Fe, яку спочатку чекали не раніше початку 2023 року, вже знаходиться в розробці, повідомляють інсайдери.

При цьому актуальна версія моделі з’явилася на ринку тільки на початку 2020 року: тоді кросовер отримав переглянуту зовнішність в стилі актуальною Sonata, підріс в габаритах і обзавівся новим 2,5-літровим бензиновим мотором Smartstream, що розвиває 180 кінських сил.

Читайте також:  Штучний інтелект допоміг дізнатися, коли електромобілі обженуть по продажах звичайні машини

Однак продажі моделі не влаштовують керівництво корейської марки, з’ясував The Korean Car Blog. Так, за 2020 рік оновлений Santa Fe в цілому розійшовся в кількості 57,7 тисячі автомобілів.

Це менше результату більш дорогого Palisade (майже 64,8 тисячі примірників) і Kia Sorento (77 тисяч штук), який відібрав у Santa Fe звання кросовера номер один в Південній Кореї. У Hyundai очікують, що попит на модель впаде ще більше з виходом на ринок Kia Sportage нового покоління.