Авто

Нове крос-купе Volkswagen сфотографували без камуфляжу

Прототип Volkswagen Taigo

Volkswagen готується випустити на ринок Європи нове компактне крос-купе Taigo, засноване на моделі Nivus для Латинської Америки. Прототип новинки, яка повинна з’явитися у продажу в 2021 році, вперше сфотографували без камуфляжу під час дорожніх тестів в Німеччині.

Судячи зі свіжих знімків, європейська версія Nivus майже в точності копіює свого латинського “побратима”. Відмінності криються лише в деяких елементах оформлення – наповненню решітки радіатора, малюнку ліхтарів і формі заднього бампера. Крім цього, тестовий прототип позбавлений рейлінгів на даху, в той час як вони є і у «Нівуса», і на офіційному скетчі, яким Volkswagen поділився в березні.

Читайте також:  «Реактивний» Tesla Roadster розженеться до «сотні» всього за секунду

 Прототип Volkswagen Taigo

Taigo, як і Nivus, побудують на здешевленій платформі MQB-A0, яку він розділить з Polo і T-Cross. Адаптована для Європи модель вже в “базі” отримає світлодіодні фари, а в салоні більш дорогих версій встановлять цифрову приладову панель і сенсорний дисплей мультимедійної системи.

У моторну гамму кросовера можуть увійти турбовані мотори TSI, привід буде безальтернативно переднім. Volkswagen Nivus пропонується з літровим мотором з трьома циліндрами, що видає 116 кінських сил на бензині і 128 сил – на популярному в Південній Америці етанолі. Пару йому складає “автомат” з шістьма передачами.

Прем’єра Volkswagen Taigo запланована на літо 2021 року, а в продаж крос-купе надійде до кінця року. Збірку новинки налагодять на підприємстві німецької марки в іспанському місті Памплона.