Статті

Найпопулярніші функції Smart-годинників, що допомагають в повсякденності

Apple watch

Досить часто користувачі сприймають смарт-годинники як цікавий та іміджевий аксесуар. Про їхню функціональність покупці задумуються в останню чергу. І даремно, адже такі девайси, як Apple Watch 6, можуть замінити використання достатньо великої кількості приладів. Наприклад, з їх допомогою можна приймати виклики, контролювати своє здоров’я, займатися спортом та багато іншого. Розглянемо найпопулярніші функції Smart-годинників.

Розумні функції на кожен день

Одна з найголовніших опцій таких гаджетів – можливість приймати дзвінки, які йдуть на телефон. Наприклад, ви займаєтесь спортом, прибираєте чи знаходитесь за кермом автомобіля. Взяти смартфон в такому випадку некомфортно. І тут приходять на допомогу смарт-годинники, на які також надходять всі повідомлення з месенджерів. Крім цього, ви можете за їх допомогою відправити текстове чи голосове повідомлення.

Цікавими та корисними функціями на кожен день будуть також наступні:

  • будильник – він розбудить вас саме тоді, коли вам потрібно;

  • доступ до файлів та даних на підв’язаному смартфоні;

  • відображення часу;

  • слідкування по GPS – особливо ця функція важлива для дітей.

Всі розумні годинники працюють на операційній системі Android, iOS чи інших. В залежності від неї їх функціональність може бути більшою чи меншою. Деякі моделі передбачають можливість зміни електронного циферблату та настроювання його під свої потреби.

Функції для здоров’я та спорту

Більш сучасні розумні годинники мають широкий набір опцій, що допомагають контролювати свій стан під час прогулянок, виконання роботи, занять спортом. Так, виробники постійно розширюють функціональність девайсів, тому вони навіть стають гарними помічниками.

  • Вимірювання тиску. В годинниках є особливі датчики, з допомогою яких можна контролювати серцебиття. Це відбувається в автоматичному режимі, ви ж просто дивитеся результати. Деякі моделі сигналізують, якщо тиск підвищився, та дають рекомендації.

  • Контроль сну. Це одна з нових опцій, що передбачає можливість контролю того, чи правильно людина спить. Тобто годинники за допомогою розумних датчиків визначають, наскільки глибоким був сон. А завдяки вбудованому розумному будильнику вони розбудять користувача в той час, коли його організм повністю відпочив.

  • Вимірювання кроків. Особливо цікава ця функція для тих, хто слідкує за своєю вагою чи займається спортом. Протягом дня годинник підраховує, наскільки ви є активними. Якщо ви не проявляєте активність досить тривалий час, то гаджет зуміє подати сигнал.

  • Фітнес-заняття. Майже всі смарт-годинники мають декілька спортивних режимів. Вони можуть підбирати їх вам самостійно, в залежності від вашого здоров’я. Це допомагає з комфортом та досить легко слідкувати за собою.

Окрім цього, деякі моделі Smart-годинників мають функцію підключення до системи «розумний дім». Тобто, з їх допомогою ви будете керувати технікою в своєму будинку. Це набагато розширює ваші можливості, а самі девайси стають гарними помічниками.

*На правах реклами