Технології

Майбутнє гнучких OLED-дисплеїв очима Samsung [ВІДЕО]

SID 2021 Samsung

В ході конференції SID 2021 Samsung представила відразу кілька розробок в області гнучких екранів. Компанія наочно показала, як використання OLED-матриць може якісно поліпшити життя людини, активно використовує сучасні технології.

Зокрема, вендор продемонстрував концепт смартфона, в якому використовується S-подібний форм-фактор з можливістю згинання по двох лініях. Такий гаджет можна складати відразу в декількох місцях, зручно розміщуючи на столі, або використовуючи в якості планшета. Крім того, при подвійному згинанні він поміщається в кишеню по ширині.

Читайте також:  Супутниковий інтернет Ілона Маска прискорився ще в два рази

Ще одна розробка Samsung-великоформатний OLED-дисплей для ноутбука, нижня частина якого використовується як допоміжний екран з сенсорною клавіатурою та іншими елементами управління. Крім того, завдяки використанню підекранної камери рамки лептопа виходять тонкими, а сам він за рахунок OLED-матриці буде більш енергоефективним порівняно з IPS-рішеннями.

Крім того, компанія розглядає в якості перспективного напрямку концепцію смартфона в форм-факторі слайдера. Така конструкція дозволяє розширити екран пристрою за допомогою висувного механізму, який витягує з корпусу додаткову частину складеного гнучкого екрану.

Особливістю всіх новинок стануть високі значення максимальної яскравості і контрастності, а також знижений рівень випромінювання в синьому колірному спектрі. Показані пристрої поки носять концептуальний характер, але вже демонструють реальні технології, над якими працюють інженери підрозділу Samsung Display.