Технології

В Android 12 буде простіше знайти додатки, які слідкують за користувачами [ВІДЕО]

Google Android 12

У мережі з’явилися подробиці про нову функцію в Android 12, яка дозволить користувачам краще управляти конфіденційністю. З оновленням у власників нової версії ОС з’явиться більше можливостей з управління дозволами для додатків.

Як показано на відео, в Android 12 з’явиться нова панель управління конфіденційністю, знайти яку можна в системних налаштуваннях. У цьому меню можна буде подивитися, які програми і коли отримували доступ до камери, мікрофону, розташування, контактів та інших дозволів за останні 24 години.

Читайте також:  Новий Apple iPad mini: дата презентації та ключові характеристики

У цьому ж меню можна швидко подивитися видані всім додаткам дозволи і в разі необхідності відкликати їх або поміняти умови надання доступу.

Крім того, в самому кінці відео можна побачити оновлену «шторку» з швидкими настройками. Замість компактних іконок в ряд там знаходиться всього чотири великі кнопки. Поки неясно, чи можна буде це якось налаштувати і повернути колишній вигляд.

Презентація Android 12 відбудеться сьогодні в рамках конференції для розробників Google I/O 2021, яка стартує о 20:00 за московським часом.