Авто

Розкрито зовнішність відродженого Renault 4

Renault 4

Компанія Renault запатентувала в Європі автомобіль, схожий на сучасну інтерпретацію Renault 4. Зображення нової моделі з ретро-рисами в зовнішності опублікувало нідерландське видання Autovisie.nl. Судячи з них, класичний автомобіль відродять у вигляді кросовера з електричною силовою установкою.

У січні Renault вже представила один ностальгічний концепт-електрокар 5 Prototype, який присвятили культовому R5. Тепер же компанія готується представити другу відроджену модель, натхненну Renault 4 (Quatrelle), що випускався з 1961 по 1994 рік.

Загальний тираж класичного “Рено” за ці роки склав більше восьми мільйонів примірників, що зробило його однією з наймасовіших моделей не тільки в Європі, але і на інших ринках.

Читайте також:  Кріштіану Роналду поповнив свою колекцію суперкарів

Renault 4

Як повідомляє видання, заявка на патент була подана ще в листопаді минулого року, проте опублікували зображення тільки зараз. На них видно багато відсилань до оригінальної моделі: довгий капот,» завалена ” задня стійка, фари, вбудовані в єдину панель, вертикальні ліхтарі, а також деталі на передньому і задньому бамперах.

За попередніми даними, Quatrelle відродиться у вигляді субкомпактного електричного кросовера, який згодом отримає комерційну версію – фургон. Яку назву отримає електрокар, поки невідомо. Як зазначає “Авторевю”, йому може дістатися нещодавно зареєстроване Renault ім’я 4ever.

Джерело: Autovisie.nl