Технології

Оновлення Apple Music: музика без стиснення і підтримка Dolby Atmos

Apple Music

Apple зробила приємний подарунок всім передплатникам фірмового музичного стрімінгового сервісу. Вже в наступному місяці всі користувачі безкоштовно отримають доступ до десятків мільйонів треків у високій якості без стиснення.

У червні користувачів Apple Music очікує дві великі зміни. По-перше, музичний сервіс отримає підтримку технології об’ємного звучання Dolby Atmos.

Apple Music

По-друге, більше 75 мільйонів треків з каталогу Apple Music можна буде послухати в lossless-якості без стиснення. Обидва ці нововведення будуть доступні безкоштовно для всіх передплатників.

Читайте також:  Браузер Firefox отримав масштабний редизайн [ВІДЕО]

Просторове звучання буде включено за замовчуванням при відтворенні музики через навушники AirPods і Beats, оснащені чіпом W1/H1, а також вбудовані динаміки iPhone, iPad і Mac.

Для активації якості без стиснення потрібно буде зайти в “Налаштування” > “Музика” > “Якість звуку”. Там можна буде вибрати просто “без втрат” або “без втрат з високою роздільною здатністю”.

У першому випадку користувач отримає від 16 біт при 44,1 кГц до 24 біт при 48 кГц, а в другому — 24 біта при 192 кГц. Правда, у другому випадку буде потрібно зовнішнє обладнання, включаючи USB-ЦАП.