Технології

Відеочат Microsoft Teams отримав безкоштовну сімейну версію

Microsoft Teams

Популярна корпоративна платформа обзавелася безкоштовною версією для особистого використання. При цьому сервіс зберіг ряд корисних функцій для спільного планування завдань, і дозволяє організувати відеочат чисельністю до 300 осіб.

Крім відеодзвінків, Microsoft Teams включає і інші корисні інструменти. Наприклад, перебуваючи в груповому чаті, користувачі можуть створювати загальний список справ, заходів і завдань.

Всі учасники групи мають можливість їх переглядати і редагувати. Крім того, платформа дозволяє обмінюватися фотографіями, файлами та веб-посиланнями. Батьки можуть не тільки підтримувати зв’язок з дітьми, а й відстежувати їх місце розташування.

Читайте також:  Signal показав, які дані збирає Instagram. І був відразу забанений

Microsoft Teams

Режим “разом” дозволяє розмістити зображення всіх учасників чату поруч в обраній віртуальній локації. Надати бесіді більше емоційного забарвлення дозволять такі елементи, як анімовані смайлики і GIF-зображення.

На період пандемії в дружніх і сімейних конференціях можуть одночасно брати участь до 300 користувачів. Пізніше безкоштовна версія Teams отримає обмеження в 100 осіб і тривалість відеочату до 60 хвилин, а при розмові один на один — до 24 годин.

Платформа Microsoft Teams для особистого використання вже доступна на ПК (Windows, Mac і Linux), а також на мобільних пристроях під управлінням iOS і Android. Крім того, можна скористатися веб-версією програми без його скачування на пристрій.