Технології

Супутниковий інтернет Ілона Маска прискорився ще в два рази

Starlink

Користувач Reddit опублікував нові результати виміру швидкості з’єднання в мережі “космічного” провайдера. Цифра виявилася вражаючою-вона більш ніж в два рази перевищила квітневий рекорд і зрівняла бездротовий зв’язок з показниками наземних провайдерів.

Новим досягненням “тарілки” Starlink стала швидкість завантаження в 560 Мбіт/с. При цьому показники відправки даних були набагато скромніше: 38,78 Мбіт / с при пінгу в 13 мс.

Starlink

При повторному запуску Speedtest після очищення кеша результати тестування склали 529,31 і 38,8 Мбіт/с відповідно, а значення затримки знизилося до 10 мс.

Читайте також:  Китайський клон робопса Spot коштує майже в 30 разів дешевше [ВІДЕО]

Якість роботи супутникового інтернету залежить від декількох факторів. Враховуючи, що кожен орбітальний ретранслятор Starlink має обмежену смугу пропускання, на швидкість впливає кількість інших користувачів у тому ж секторі.

Крім того, в розрахунок слід приймати місце розташування супутників на орбіті в момент тестування, а також стан наземних мереж, які відповідають за з’єднання зі сторонніми серверами в інтернеті.