Авто

Toyota вигадала, як боротися з викраденням каталізаторів у старих авто

Toyota

Японська компанія Toyota почне маркувати каталітичні нейтралізатори в старих автомобілях, що дозволить відстежувати їх у разі викрадення. Це має допомогти у боротьбі з крадіжками запчастини.

На це автовиробник витратить більше 1 мільйона доларів. Він співпрацюватиме з поліцією та охоронною фірмою Smartwater з метою виготовлення та розповсюдження 50 000 комплектів початкових маркувань, які будуть використовуватися на понад 100 000 автомобілях Lexus та Toyota. Про це повідомляє сайт Autocar.

Читайте також:  BMW визнала, що седан M550i xDrive повільніше, ніж заявлено

Каталізатори викрадають, оскільки вони містять дорогоцінні метали, що використовуються для очищення вихлопних газів та зменшення забруднення. Ці метали можуть бути незаконно перероблені або продані, хоча більш сучасні машини оснащені каталізаторами з різною конструкцією, тому їх не так часто крадуть.

Маркування від Toyota буде невидиме, але може бути використане для відстеження викрадених каталітичних нейтралізаторів.

“Ми раді розпочати цю ініціативу, тісно співпрацюючи з поліцією, не лише для того, щоб допомогти їм у їхніх зусиллях по боротьбі зі злочинністю, але також направити чітке повідомлення злочинцям, що якщо вони націляться на автомобіль Toyota або Lexus, тепер буде набагато вищий шанс їх зловити”, – сказав директор служби обслуговування клієнтів Toyota Роб Джайлз.

Читайте також:  Електричний позашляховик McLaren з'явиться в 2022 році, але є нюанс

Послуга маркування безкоштовна для всіх клієнтів Lexus та Toyota, принаймні у Великобританії, яким потрібно зателефонувати до місцевого представництва для отримання додаткової інформації.