Авто

Ford хоче запатентувати технологію показу реклами в машині

Ford

Автовиробник Ford подав заявку на патент технології, яка скануватиме білборди на дорогах та відображатиме рекламу з них на інформаційно-розважальний екран в автомобілі.

Багато компаній мають технологію зчитування дорожніх знаків, включно з обмеженням швидкості, передаючи корисну інформацію водієві. Люди часто ігнорують інформацію на рекламних щитах у щоденних поїздках, але Ford подбає, щоб більше вони її не пропускали. Про це повідомляє Motor1.

Наразі це лише заявка на патент, яка може ніколи не реалізуватися, але неважко зрозуміти, як це може бути корисно для автовиробників та рекламодавців. У заявці Ford зазначається, що технологія може відображати товари або послуги рекламодавця, вказівки до магазину або номер телефону.

Читайте також:  5 речей, які у жодному разі не можна лишати в автомобілі

Автомобілі отримують все більше технологій, розроблених, щоб допомогти людям у їхньому повсякденному житті, і це було б ще одним способом зробити саме це. Це також може змусити рекламодавців платити Ford за доступ до його парку автомобілів, обладнаних скануванням рекламних щитів, розширюючи потоки доходу за межі самого автомобіля.

У коментарі Ford повідомив, що він подає “патенти на нові винаходи, як звичайний хід бізнесу, але вони не обов’язково є свідченням нових бізнес-планів або продуктів”. Навряд чи ця технологія з’явиться у найближчих моделях Ford, але оскільки автовиробники досліджують нові продукти та послуги, необхідні, щоб виділитися серед конкурентів, щось подібне може стати головним пунктом для придбання авто для деяких покупців. Або ж навпаки головною причиною не робити цього.