Авто

BMW розкрила характеристики нового купе 2 серії

BMW 2

Компанія BMW опублікувала серію фотографій з випробувань нового купе 2 Series і поділилася подробицями про запуск моделі — виробництво почнеться в кінці літа 2021 року. Крім того, розкриті характеристики версії M240i xDrive: вона отримає 374-сильну «турбошістку».

Припущення про дизайн купе BMW 2 серії нового покоління підтвердилися: він менш екстравагантний, ніж у 4 серії, а решітка радіатора, очевидно, буде без величезних «ніздрів», за які компанії досі доводиться виправдовуватися.

Новинка отримала більш міцний кузов в порівнянні з попередником: його жорсткість на кручення зросла на 12 відсотків. Крім цього, була розширена колія, а завдяки поліпшеній аеродинаміці підйомна сила на передніх колесах знизилася майже вдвічі.

Читайте також:  Дослідження: автовиробники занижують реальні можливості електрокарів

Для 2 Series Coupe заявлені амплітудозалежні амортизатори (вони будуть доступні вже в стандартній комплектації), а за спортивне м-шасі з адаптивними електронноуправляемыми амортизаторами доведеться доплатити. Опціонально запропонують і новий механізм рульового управління зі змінним передавальним співвідношенням.

BMW 2

На знімках відображена версія M240i xDrive. Купе укомплектовано рядним шестициліндровим трилітровим двигуном, який видає 374 кінські сили замість колишніх 340. Він поєднується з восьмидіапазонною коробкою передач Steptronic Sport і системою повного приводу xDrive з самоблокуючим заднім диференціалом. Витрата палива в змішаному циклі становить 8,2 літра на 100 кілометрів шляху.

Динамічні характеристики в BMW поки не розкрили. Можна очікувати, що, завдяки надбавці до потужності, купе 2 серії буде швидше розганятися до “сотні”, ніж модель попереднього покоління, якій було потрібно на це 4,6 секунди.