Політика

Оприлюднено податкову декларацію Байдена

Джозеф Байден

За попередній рік президентське подружжя витратило понад 30 тисяч доларів на благодійність.

Президент США Джо Байден і перша леді Джилл Байден за 2020 рік заробили 607,3 тисячі доларів, з яких 157,4 тисячі були сплачені як податки (ставка 25,9%). Такі дані вказані у спільній декларації подружжя, оприлюдненій у понеділок, 17 травня, прес-службою Білого дому.

Згідно з документом, близько 28 тисяч було сплачено як податки у штаті Делавер, де у президентського подружжя є сімейний будинок. Також Джилл Байден заплатила 443 долари податків штату Вірджинія.

Читайте також:  Байден заявив про те, що успадкував країну в "глибокій кризі"

Крім того, подружжя витратило 30,7 тисячі доларів на благодійність, зокрема виписали чек на 10 тисяч доларів фонду імені сина Байдена Бо, який помер у 2015 році. Загалом пожертви було напрвлено 10 різним благодійним організаціям.

Водночас, згідно з податковою декларацією, віце-президент США Камала Харріс і її чоловік Даг Емхофф заробили за попередній рік майже втричі більше, ніж Байдени, – 1,7 мільйона доларів. З цієї суми вони заплатили 621,9 тисячі доларів федерального прибуткового податку (ставка 36,7%).

Крім того, Харріс і Емхофф заплатили 125 тисяч доларів податків штату Каліфорнія і 57 тисяч – округу Колумбія. На благодійність вони направили 27 тисяч доларів.