Технології

Електрокари BMW їздитимуть зі звуком, створеним Хансом Ціммером

BMW i4

Компанія BMW представила звуковий сигнал для нової лінійки електричних автомобілів. У їх створенні брав участь композитор Ханс Циммер, відомий за музичним супроводом до багатьох культових фільмів і відеоігор.
Ханс

У багатьох країнах транспортні засоби зобов’язані видавати певний рівень шуму під час їзди, що дозволяє пішоходам заздалегідь дізнаватися про наближення автомобіля.

У звичайних машин з двигуном внутрішнього згоряння з цим проблем немає, а ось електромобілі рухаються практично безшумно, тому виробники повинні імітувати звучання мотора. Як стало відомо, нова лінійка BMW i4, BMW i4 версії M і BMW iX отримає звуковий супровід, написаний самим Хансом Циммером.

Читайте також:  Модулі пам'яті DDR5: перші фото і технічні характеристики

Представники німецького концерну запевняють, що мелодія володіє ідеальною глибиною і драматизмом, не маючи нічого спільного з електронним звучанням. Більш того, з часом звук електричного мотора почне адаптуватися до стилю управління автомобілем. Наприклад, в звичайному режимі супровід буде спокійним і розслаблюючим, але варто тільки натиснути на газ, як автомобіль продемонструє свою справжню міць.

Звукова система IconicSounds Electric буде входити в стандартну комплектацію і з’явиться в серійних автомобілях в 2022 році.