Технології

S-подібний дисплей та інші новинки Samsung на прийдешній виставці [ФОТО]

Samsung

Samsung поділилася інформацією про нові OLED-дисплеї, які будуть показані в рамках онлайн-виставки Display Week 2021. Виробник підготував до прем’єри відразу кілька оригінальних новинок, які в перспективі будуть застосовуватися в готових пристроях компанії.

Samsung: S-подібний дисплей

Однією з актуальних розробок бренду став S-подібний дисплей, який може згинатися відразу в декількох місцях як всередину, так і назовні. У складеному стані оснащений подібним екраном гаджет можна використовувати як смартфон, в розгорнутому — в якості планшета.

Читайте також:  Qualcomm розповіла, які процесори «потягнуть» нову прошивку Wear OS

Samsung: S-подібний дисплей

Поповнить портфоліо компанії і 17-дюймова гнучка панель із співвідношенням сторін 4:3. Подібний форм-фактор і можливість складання новинки робить її придатною для використання в якості портативного монітора для мобільних пристроїв, або дисплея ноутбука.

Samsung: "екран-слайдер"

Samsung: “екран-слайдер”

Крім того, Samsung продемонструє гнучку матрицю, адаптовану до форм-фактору слайдера. Ще одним учасником майбутнього заходу стане ноутбук, фронтальна камера якого захована під поверхнею дисплея — це дозволило виробнику домогтися мінімальної ширини рамок.

Samsung: безрамковий дисплей з підекранною камерою

Samsung: безрамковий дисплей з підекранною камерою

Всі зазначені розробки будуть продемонстровані в ході конференції Display Week 2021, яка стартує 17 травня 2021 року.