Авто

Jeep розповів про плани на позашляховий мінівен

Jeep

Старший бренд-менеджер Jeep розповів, що марка не збирається розробляти мінівен, оскільки подібні автомобілі не дуже підходять для бездоріжжя і буксирування.

Як розповів в інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks старший бренд-менеджер проекту Jeep Gladiator Брендон Гірмус, компанія не збирається виробляти мінівен. Однак, що б не принесло бренду майбутнє, за словами Гірмуса, Jeep все одно залишиться “Джипом”.

У марки є певні характеристики, для яких мінівен просто не підходить технічно, навіть якщо у нього буде вельми привабливий і впізнаваний дизайн в дусі бренду, додав він.

Читайте також:  В Абу-Дабі сфотографували невідомий Ferrari

Гірмус зазначив, що для того, щоб Jeep був «Джипом», він повинен бути здатним на бездоріжжі і буксирувати Причепи. Наділити такими здібностями сімейний мінівен буде непросто, стверджує бренд-менеджер.

До того ж Jeep не відчуває потреби в сімейних автомобілях — в концерні за мінівени традиційно відповідає бренд Chrysler. Гірмус також сказав, що марка уважно стежить за новими трендами-наприклад, електрифікацією.

Нещодавно Jeep показав концепт електричної версії Wrangler під назвою Magneto: позашляховик отримав 265-сильну електричну установку і три акумуляторні батареї.

Крім того, в продаж надійшов гібридний Wrangler 4XE з силовою установкою з 2,0-літрової «турбочетвірки» і пари електромоторів, яка розвиває 380 кінських сил.