Технології

Компактний кондиціонер охолоджує кімнату за 10 хвилин

EvaChill EV-500

Розроблений компанією EvaChill кондиціонер EV – 500 кардинально відрізняється від аналогів своїми компактними розмірами. Він поміщається на будь-якому столі або тумбі, важить менше кілограма і здатний охолодити кімнату всього за 10 хвилин.

EvaChill EV – 500 має цілий ряд переваг перед звичайними кондиціонерами. Наприклад, він споживає набагато менше енергії, що знижує вуглецевий слід під час його використання. Пристрій насичує приміщення холодним повітрям, а ще виконує функцію зволожувача.

Читайте також:  Китайський ровер успішно приземлився на Марс

Використовувані в ньому змінні картриджі створені з мінерального з’єднання і повністю розкладаються без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Для насичення повітря вологою передбачений спеціальний відсік, куди заливається вода.

Виробник запевняє, що Кондиціонер вбиває майже 100% бактерій і цвіль, а також покращує якість сну завдяки контрольованій системі зволоження. EvaChill EV – 500 вже відзначений престижною премією Red Dot Design Award і налаштовується за допомогою всього однієї кнопки. Під час роботи він випромінює м’яке синє світло, а ще вміє фільтрувати частинки пилу.

Коштує такий портативний кондиціонер $128.