Технології

Вчені обіцяють революційні акумулятори вже в 2021-2022 році

Акумулятор

Австралійські дослідники повідомили про великий прорив у створенні акумуляторів. Розроблені ними елементи здатні заряджатися в десятки разів швидше існуючих при значно більшій ємності і без недоліків літій-іонної технології.

Інженери з австралійської компанії Graphene Manufacturing Group (GMG) значно поліпшили технологію графеново-алюмінієво-іонних акумуляторів.

Вони запевняють, що їм вдалося збільшити швидкість заряду в 60 разів в порівнянні з кращими літій-іонними елементами, а ємність — в три рази в порівнянні з кращими елементами на основі алюмінію.

Читайте також:  Google анонсувала шість нових функцій Android

Більш того, акумулятор повністю безпечний, не залежить від перепадів температур і не має верхньої межі в амперах. Ще він більш екологічний і має збільшений в три рази термін служби.

Акумулятор

Перші алюмінієво-іонні графенові акумуляторні батареї з’являться у продажу вже до кінця цього або на початку наступного року, а вихід паливних осередків для автомобілів запланований на 2024-й.

Технологія заснована на включенні в крихітні отвори в графенових площинах атомів алюмінію. Це дозволяє домогтися високої потужності і щільності розміщення осередків.

На думку інженерів, немає ніяких перешкод для додання акумуляторів будь-якої форми. При цьому батарея, порівнянна розмірами з тими, що використовуються в смартфонах, здатна зарядитися менш ніж за хвилину, маючи ємність до чотирьох разів вище.

Читайте також:  Аналітики: користувачам досить інтернету 100-300 Мбіт / с

Акумулятор

Важливо, що для створення акумуляторів не потрібні рідкоземельні елементи, вартість яких в останні роки відчутно зросла. Це дозволить говорити про зниження ціни при загальному поліпшенні всіх параметрів.