Авто

Ford зможе розширити лінійку електрокарів за рахунок Volkswagen

Ford Mustang Mach-E RWD

Компанія Ford планує розширити асортимент електромобілів за рахунок більш тісної кооперації з німецьким концерном Volkswagen. Нові моделі використовуватимуть платформу MEB.

Про це повідомляє портал Carscoops. В рамках розширення співпраці між двома автомобільними гігантами компанія Ford має намір збільшити гаму електрокарів.

Крім кооперації у сфері комерційного транспорту, в даний час фахівці Ford проводять тести компактного кросовера на базі компактної платформи MEB, який повинен дебютувати в 2023 році. Він буде займати місце в ієрархії бренду на сходинку нижче Mustang Mach-E.

Читайте також:  Tesla Cybertruck отримає кришку вантажного відсіку з сонячними батареями

“У нас є своє бачення, а також певні домовленості з Volkswagen. – коментує Стюарт Роулі, керівник Ford of Europe. – Ми вивчаємо можливості для спільного взаємовигідного співробітництва.

У наших найближчих планах створення спільних комерційних моделей, використання платформи MEB, а також робота в інших галузях”.

У компанії Ford є власна електрична архітектура, яка лежить в основі моделі Mustang Mach-E, а також платформа, яку планується використовувати для пікапа F-150 Lightning.

Проте, за словами Роулі, має сенс для компанії скористатися напрацюваннями VW, який займає серйозне становище на європейському ринку, зокрема, у сегменті машин малого та середнього класів.