Авто

Porsche запустила програму глибокої персоналізації автомобілів

Porsche Taycan

Компанія Porsche слідом за підрозділами Exclusive Manufaktur, Tequipment і Classic організувало ще одне — Sonderwunsch, яке займеться індивідуальними продуктами.

До підрозділів Porsche Exclusive Manufaktur, Porsche Tequipment і Porsche Classic німецького автовиробника додалося Porsche Sonderwunsch — в перекладі з німецької це означає «спеціальний запит».

Згідно з назвою, воно буде займатися будівництвом особливо ексклюзивних машин на замовлення найвимогливіших клієнтів. Акцент зроблений на глибоку персоналізацію автомобіля, причому програма поширюється на будь-які моделі Porsche без будь-яких обмежень-нові, старі, класичні.

Читайте також:  Dodge назвав себе найбільш молодіжною автомобільною маркою

Sonderwunsch буде доповнювати і розширювати програми інших трьох підрозділів, фактично перетворюючи автомобіль в штучний продукт.

Щоб уникнути можливої появи реплік ексклюзивних моделей, Porsche буде вести спеціальний архів всіх випущених продуктів-перевірити, чи дійсно автомобілем займався підрозділ Sonderwunsch, і отримати список всіх його доопрацювань можна буде одним телефонним дзвінком.

Фахівці готові виконати буквально будь-яке прохання клієнта, якщо це можливо з технічної точки зору — як в плані оформлення екстер’єру та інтер’єру автомобіля, так і в частині фірмових аксесуарів.