Авто

Stellantis надав маркам 10 років на те, щоб домогтися успіху

Giulia Quadrifoglio

Глава Stellantis Карлос Таварес заявив, що має намір виділити маркам, які увійшли до складу нового автомобільного Альянсу, десять років на те, щоб довести свою спроможність.

Як повідомляє видання Autocar, на минулому саміті під назвою «Майбутнє автомобілів» Керівник Stellantis Карлос Таварес розповів, що альянс дійсно має намір залишити в живих всі 14 брендів новоствореного конгломерату: це Abarth, Alfa Romeo, Citroen, Chrysler, Dodge, DS, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram і Vauxhall.

Але за однієї умови: протягом наступних 10 років їм потрібно буде домогтися успіху. “Ми даємо кожному бренду шанс, даємо кожному 10 років і виділяємо відповідне фінансування для реалізації стратегії розвитку. Керівники марок повинні ставити чіткі цілі і уявляти собі перспективи. Кожному бренду дається можливість зробити щось своє і залучити клієнтів”, – пообіцяв Таварес.

Читайте також:  Land Rover почав продажу довгобазного Evoque

Таким чином глава Stellantis поставив крапку в питанні про те, які марки залишаться в строю, а які найближчим часом припинять існування – наприклад, головними кандидатами на скорочення називали Alfa Romeo, Chrysler, DS і Lanciа, фінансові показники яких залишають бажати кращого.

Керівництво конгломерату вже працює над стратегіями розвитку 14 брендів – кожен з них планують зосередити на певному сегменті. При цьому кількість доступних альянсу платформ і агрегатів в найближчі роки буде значно зменшено з метою боротьби із зайвими витратами.