Авто

Сусіди подали в суд на власника BMW за агресивне водіння

BMW 3-Series

Жителі каліфорнійського міста Карлсбад подали до суду на свого сусіда, звинувативши його в агресивному водінні, яке, як зазначено в позовах, позбавило їх насолоди тишею.

Як повідомляє видання Tire Meets Road, власник седана BMW 3-Series покоління Е46 Брайан Хіллман, який проживає в каліфорнійському місті Карлсбад, отримав два судові позови від сусідів, незадоволеними його занадто гучною поведінкою.

Вони звинувачують власника БМВ в агресивному водінні і регулярному порушенні тиші – за заявою сусідів, Хіллман їздить на автомобілі з модифікованою вихлопною системою, рев якої чутно здалеку, а також крутить «пончики» поруч з їхніми будинками.

Читайте також:  Kia Sorento приміряв новий логотип

Як результат, тим самим він позбавив сусідів “насолоди тишею”. Все це триває протягом п’яти років, так що один з них вимагає від Хіллмана компенсації в 5000 доларів, а другий — в 10 000.

У соціальних мережах Хіллман регулярно викладав відеоролики зі своїми подвигами-в основному “пончиками” і бернаутами. Після отримання позовів від сусідів він з очевидної причини поспішив їх видалити, залишивши лише найшкідливіші.

Цивільний кодекс штату Каліфорнія забезпечує домовласникам і орендарям гарантоване право на тишу-будь-який звук, що перевищує 82 децибела, вважається занадто гучним, включаючи гавкіт собак або вереск від шин.

Правда, той, хто заявляє про порушення права на тишу, повинен довести судді, що це заподіяло йому істотні незручності.