Технології

Ентузіаст зламав захищену мережу для пошуку пристрою Apple

Find My

Слідом за зломом трекера AirTag стало відомо про уразливість в сервісі “Локатор”, через який здійснюється пошук пристроїв Apple. Експерту в області кібербезпеки Фабіану Бройнлайну вдалося виконати передачу даних через цю захищену мережу

AirTag

Сервіс “Локатор” дозволяє відстежувати місце розташування різних пристроїв Apple, включаючи iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch, AirPods і з недавніх пір AirTag. Для цього загублені гаджети постійно передають на інші “яблучні” апарати інформацію про свою локацію в зашифрованому вигляді. Все це відбувається по захищеному протоколу, але вищезгаданому Фабіану Бройнлайну вдалося внести свої корективи в цю мережу.

Читайте також:  Samsung Galaxy S22 буде компактним смартфоном

AirTag

Враховуючи той факт, що AirTag або будь-який інший пристрій Apple, не підключений до Інтернету, може передавати дані про своє місцезнаходження на інші гаджети компанії через Bluetooth Low Energy, фахівець зумів виконати підміну інформації. Для демонстрації він показав, як замість своїх координат мітка AirTag відправила текстові повідомлення, які вдалося прочитати на комп’ютері Mac.

Поки неясно, чи можливо таким чином здійснювати передачу шкідливих файлів або іншої інформації, здатної завдати шкоди пристроям Apple. Однак такий метод точно дозволяє підробляти місце розташування підроблених міток AirTag, як це продемонстрував Бройнлайн. Всі технічні подробиці злому можна знайти за посиланням.