Авто

Tesla: Ілон Маск перебільшує можливості автопілота

Tesla Roadster

Директор Tesla з програмного забезпечення автопілота заявив, що Ілон Маск у своїх публічних висловлюваннях перебільшує здібності фірмового автопілота. Насправді програмне забезпечення не настільки просунуте, як заявляє глава компанії, і вимагає наявності людини за кермом.

У пресу потрапила розмова між каліфорнійським департаментом транспортних засобів і офіційними особами Tesla, включаючи Сі Джея Мура, директора компанії з програмного забезпечення.

Він визнав, що Ілон Маск сильно перебільшив можливості їх системи під назвою Full Self-Driving, заявляючи, що електрокари Tesla здатні їздити без участі людини.

Читайте також:  5 кращих авто з пробігом, які відрізняються надійністю

Сі Джей Мур запевнив, що повідомлення Ілона не відповідають реальності, адже розроблювана система автопілотування відповідає лише другому рівню і вимагає наявності водія, який повинен бути готовим перехопити управління в будь-який момент.

Що цікаво, Ілон Маск вважає слабкою ланкою безпілотних авто самих людей. Він вважає, що аварій вдасться уникнути тільки після того, як всі автомобілі стануть автономними, а люди тільки заважають ШІ забезпечити безпеку руху.