Технології

Трекер Apple AirTag можна використовувати для відстеження посилок

Apple AirTag

Один з жителів Великобританії вирішив перевірити можливості нового трекера для пошуку речей AirTag. Він відправив мітку Apple в листі, відстежуючи її пересування протягом усього шляху до точки призначення.

Смарт-мітка не задіє GPS для визначення місця розташування. Замість цього вона передає інформацію на пристрої Apple, що знаходяться поблизу.

Представники “яблучної” компанії запевняють, що цього буде достатньо для точного визначення позиціонування. Власник AirTag спробував дізнатися, чи зможе пристрій передавати дані про своє місцезнаходження, якщо його відправити поштою в звичайному конверті.

Читайте також:  Найпопулярніші бренди телевізорів початку 2021-го

AirTag

Відстеження велося за допомогою фірмового додатка “Локатор”, а результат довів ефективність використовуваної технології. Пристрій вдалося ідентифікувати на всьому протязі шляху проходження, що може означати тільки одне: в безпосередній близькості постійно знаходилися «яблучні» гаджети.

Любитель експериментів вважає, що AirTag буде працювати набагато гірше або взагалі не працювати в сільській місцевості, де мало пристроїв Apple або їх немає взагалі.