Технології

На TikTok подали в суд за використання голосу без попиту

TikTok

Один з найпопулярніших мобільних додатків в світі виявився в центрі скандалу. Канадська актриса озвучення Беверлі Стендінг подала в суд на TikTok за незаконне використання її голосу для однієї з функцій соціальної мережі.

За словами Беверлі, голос без її відома використовується в TikTok для функції перетворення тексту в мову, що дозволяє таким чином користувачам озвучувати свої ролики.

Актриса запевняє, що ніколи не давала згоди на подібне, а зараз в мережі можна знайти безліч записів, де її голосом озвучені різні нецензурні і образливі фрази. Вона вважає, що така “популярність” може завдати непоправної шкоди її кар’єрі.

Читайте також:  Нова 3D-компоновка V-Cache робить чіпи AMD на 15% швидшими

Беверлі Стендінг

Як повідомляється, в 2018 році актриса на замовлення неназваної китайської компанії озвучила близько десяти тисяч фрагментів тексту. За контрактом ці записи повинні були використовуватися для перекладу китайських текстів групи Institute of Acoustics. При цьому Беверлі не давали згоди на передачу її голосових даних іншим сторонам.

Актриса вимагає від TikTok припинити використання її голосу, заплатити їй за це і виплатити компенсацію за завдані збитки. Конкретні суми не розголошуються, а представники соціальної мережі поки не коментують ситуацію.

Джерело: The Verge