Вивчення нового

Як досягти успіху у вивченні нового

Прості поради допоможуть краще засвоювати новий матеріал.

1. Не відволікайтеся

Після того як ви сіли за стіл, щоб вчитися, ніщо не повинно вас відволікати. Освоєння нового матеріалу або виконання домашнього завдання на кілька годин має стати для вас найважливішим справою. Перш ніж почати вчитися, закрийте всі вкладки, які не ставляться до навчання, та вимкніть телефон.

2. Практикуйтеся постійно

Ви не зможете вивчити мову або розібратися у складних математичних формулах, якщо будете присвячувати навчанню годину або два рази в тиждень. Ключ до успіху — регулярна практика. Поставте собі за мету займатися щодня хоча б по півгодини. Можна почати з 15 хвилин і поступово збільшувати час. Головне, щоб ви займалися кожен день. Бажано робити це приблизно в один і той же час, так у вас виробиться звичка до навчання.

3. Складайте плани

Освоєння нової теми чи написання великої письмової роботи — це дуже велике завдання, до якої не так просто підійти. Розбийте її на кілька дрібних завдань і складіть чіткий план, як і коли ви будете їх виконувати. Наприклад, вирішите, що в понеділок ви прочитаєте нову главу підручника, вівторок присвятіть закріпленню вивченого матеріалу, а з середи почнете практикуватися і виконувати пов’язані з новою темою завдання.

4. Працюйте в групі

Групова робота допомагає краще засвоювати матеріал. Знайдіть однодумців і вчіться разом з ними. Обговорюйте нові теми один з одним, так ви зможете подивитися на них з різних точок зору. А групове обговорення складних завдань допоможе знайти оригінальний підхід до них. Якщо ви готуєтеся до іспиту, складіть план підготовки разом з кимсь. Ви будете мотивувати один одного, і так у вас буде більше шансів досягти поставленої мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *