Авто

Skoda роздала співробітникам окуляри доповненої реальності

HoloLens

Компанія Skoda роздала деяким співробітникам окуляри доповненої реальності HoloLens, які проектують голограми технічних посібників і чек-листів. Автовиробник порахував, що цей пристрій спростить процеси обслуговування виробничих ліній і знизить ймовірність помилок.

Система HoloLens складається з окулярів, що відображають голограми, і пристрої камери-проектора. Лінзи забезпечують периферійний огляд, а віртуальні дисплеї в полі зору доповнюють реальне зображення. Для того, щоб вийти з режиму змішаної реальності, досить просто відкинути візор.

Окуляри з технологією доповненої реальності (AR) отримали фахівці відділу центрального Технічного сервісу Skoda. Вони можуть в режимі реального часу отримати доступ до потрібних документів, зв’язатися з колегами з інших відділів, поділитися технічними файлами, а також подивитися керівництва, чек-листи та інструкції безпосередньо під час процесу обслуговування.

Читайте також:  Тюнери Brabus створили найпотужніший в історії "Гелендваген"

Поки Skoda тестує окуляри HoloLens в пілотному режимі, проте перші результати вже є: ймовірність помилок знизилася, а процес роботи помітно прискорився.

Просунуті технології, покликані спростити процеси виробництва, тестують і на російських заводах. Наприклад, в лютому цього року робочі АвтоВАЗу випробували екзоскелет: пристрій вартістю 13,8 тисячі євро (більше 1,2 мільйона рублів) приміряли збирачі на лінії B0, в обов’язки яких входить установка коліс.