Авто

Volkswagen розкрив подробиці про новий Transporter

Тизер Volkswagen Transporter 7

Компанія Volkswagen продовжує готуватися до прем’єри нового Transporter 7, яка запланована на наступний місяць. На цей раз фахівці опублікували короткий відеоролик, в якому зробили акцент на інноваційну деталь інтер’єру мінівена.

Компанія Volkswagen встановлює столики в мінівени Transporter протягом 35 років існування моделі. Деталь в задній частині фургона присутня в кожному поколінні автомобіля. Наприклад, в нинішній ітерації мультивена інженери встановлюють відкидний стіл. Однак в прийдешньому T7 фахівці кардинально змінили функціонал класичного елемента інтер’єру.

Читайте також:  Ідеальні авто на кожен день: кращі моделі

Тизер Volkswagen Transporter 7

У новому поколінні мінівена стіл буде вбудований в рухливу платформу, яка знаходиться на спеціальних «рейках», розташованих уздовж всієї пасажирської частини салону. Завдяки особливостям конструкції унікальна система зможе переміщати багатофункціональний елемент практично по всій площі фургона. При необхідності стіл можна буде повністю скласти, звільнивши значну частину простору.

Трансформувати столик потрібно за допомогою кнопки, натисканням на яку він буде виїжджати зі спеціальної ніші, в якій можна зберігати негабаритні речі. Конструкція столу передбачає наявність двох пропорційних половин, які можна буде розкласти окремо. Крім того, в складеному стані багатофункціональний столик нагадує центральний тунель з підстаканниками і полицею. У такому вигляді елемент займає мінімум простору в салоні.

Читайте також:  Ford представив компактний пікап Maverick

Transporter 7 побудують на модульній платформі MQB. Очікується, що в якості моторної гами для нового покоління мінівена запропонують дволітровий дизельний двигун, а також гібридну силову установку від Golf GTE, яка складається з 1,4-літрового бензинового двигуна з турбонаддувом і електромотора. Прем’єра новинки відбудеться в червні 2021 року.