Авто

Розкрито зовнішність оновленого BMW X3

BMW X3

На сайті Міністерства промисловості та інформатизації Китаю з’явилися фотографії рестайлінгового BMW X3. Змін небагато – і всі вони носять локальний характер: тут інша решітка радіатора, фари, ліхтарі і бампери.

Найпростіше оновлений BMW X3 впізнати по решітці радіатора: обидві її частини стали більш незграбними, і за образом останніх моделей тепер з’єднані центральною перемичкою.

Змінилася оптика спереду і ззаду, причому на демонстраційному зразку фари і ліхтарі мають чорну підкладку. По-іншому оформлені бампери, а на кормі з’явилися фальш-повітроводи, дублюючі «зябра» в передніх крилах.

Читайте також:  З'явилися шпигунські фотографії електричного наступника Volkswagen Passat

BMW X3

Фотографій інтер’єру поки немає. Зате відомо, що в Китаї X3 як і раніше будуть оснащувати тільки бензиновими «турбочетвірками» 2.0, восьмідіапазонним автоматом і повним приводом.

На сьогоднішній день в Піднебесній продають версії xDrive 25i (184 сили і 290 Нм), xDrive 28i (224 сили і 310 Нм) і xDrive 30i (252 сили і 350 Нм), а коштує кросовер від 389 800 юанів, що відповідає 1.6 мільйона гривень. Випуском машин для місцевого ринку займається спільне підприємство BMW Brilliance в Шеньяні.

Ще раніше вигляд рестайлінгового X3 розкрив іспанський офіс BMW: деякий час на його сайті висіла фотографія оновленого кросовера. За попередньою інформацією, в Європі гамма двигунів теж залишиться колишньою, але можуть відбутися зміни в оснащенні — наприклад, з’явиться просунута Мультимедіа iDrive 8.