Технології

YouTube роздасть $ 100 000 000 авторам коротких відео

YouTube

Розробники сервісу коротких відео YouTube Shorts оголосили про створення “призового фонду” для користувачів, чиї ролики наберуть найбільшу кількість переглядів.

Виплати будуть проводитися щомісяця-очікується, що це дозволить компанії нав’язати конкуренцію TikTok, у якого подібна програма діє вже більше року.

YouTube Shorts

Щоб зробити оновлену платформу більш цікавою для глядачів і зручною для авторів відео, в YouTube Shorts недавно був доданий цілий ряд нових функцій. У їх числі — автоматичні субтитри, збільшення тривалості записуваних роликів з 15 до 60 секунд, а також можливість додавати готові відео з галереї смартфона.

Читайте також:  Новий алгоритм прискорить друк на смартфоні

Представники YouTube відзначили, що нововведення стане першою можливістю для контентмейкерів майданчика монетизувати свої матеріали всього сервіс має намір витратити на «розкрутку» 100 мільйонів доларів США. Суму виплат, і від чого залежить їх розмір, компанія поки не розкриває. Також невідомо, чи зможе отримувати винагороду один і той же автор протягом декількох місяців поспіль.

Зараз сервіс доступний користувачам з Індії та США, пізніше очікується розширення географії присутності YouTube Shorts в інші регіони.

Джерело: cnbc